| mOnAsX a întrebat:

Funda! cine are experienta sa poata sa imi faca un server de cs... dar nu folosit... nou va rogg. cu numele ``Cs light`` cam asa. funda cine face!

1 răspuns:
| Dana_Dana_1999_QY7A a răspuns:

Te-am iubit/te iubesc/te voi iubi/pana atunci cand soarele va rasari/te voi iubi pana in ultima clipa/chiar daca nu voi fi fericita/te voi iubi paba voi inchide ochii/te voi iubi chiar si atunci cand va trebui sa te privesq de sus... p0ezia este scrisa pentru un baiat pe care l-am iubit foarte mult nu stiu daca iti va place dar sper sa iti placa si sa speram ca ti-am fost de folos pup:*