| compcris00 a întrebat:

Funda.
Cum sa completez corect acest formular?
First Name :
Last Name :
Address :
Apt/Suite :
City :
State / Province :
Zip/Postal Code
Cu exemple daca puteti
Cum aflu codul postal? In genere codul postal este unic pentru fiece strada
Comand un produs de pe evga.com sau ebay.com el va veni la oficiul postal? Deci trebuie sa stiu postal code, da?
Pur simplu vreau sa comand prima data de pe net si am dat de asa chestii si ma rog vreau sa fac totul bine

Răspuns Câştigător
| Fetus a răspuns:

First name: Bican
Last name: Nelu
Address: sector, strada, numar
Apt/suite: bloc, apartament.
City: orasul din care esti
State/Province: Romania
Zip/Postal Code: codul postal al strazii tale

Sper ca nu am gresit cu nimic. Eu fac comenzi numai de pe site-uri romanesti... Dupa ce ai intredus toate aceste informatii o sa iti trimita mai multe informatii despre comanda prin telefon sau pe adresa de email. ( in caz ca le-ai dat numarul si adresa de email )