| WILFIX a întrebat:

Sall. Am incercat sa ma inregistrez pe eBAY si am intrat deci pe ebay.com dau click pe register siimi apare numai

First name
Last name
Email address
eBay user ID
Password
Confirm password
Dar unde-s cele lalte am incercat de mai multe ori sa mai intru pe site dar acelasi lucru, am vr-o 2 zile? care-i problema?

Răspuns Câştigător
| AdrianoB a răspuns:

Astea sunt. Care celelalte?
Doar ce-ti apare acolo trebuie scris. Dupa ce faci contul, il activezi prin email-ul ce t-i l-au trimis iar dupa aceea, te loghezi in cont si acolo poti adauga adresa, contul de PayPal, cardul de credit si cam tot ce vrei.