| TheSoldier a întrebat:

Funda! De ce nu imi merge modern warfare 2? Il pornesc o data ...il joc cat vreau eu si apoi cand incerc sa il pornesc a 2 oara imi zice iw4sp has stopped working? De ce? Va rog este jocul meu preferat. Indeplinesc cerintele minime. Am 2 gb ram, amd c50 1.00ghz procesor dual core, placa video radeon 6250 256 mb. De ce? Fac orice ca sa poata sa ruleze... Sfaturi?

2 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva. mai multe chestii vezi aici legate de nw2
faza cu eroare care ti-o da e posibil sa fie din cauza windows-ului. 7 sau vista?
pe xp merge jocul