| hp8510p a întrebat:

Imi va merge call of duty modern warfare 3 pe laptop-ul asta? Procesor Intel core 2 duo 2.4 ghz dual core, placa video ati radeon mobility hd 2600(256mb dedicata) si ram 2 gb

5 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

S-ar putea sa mearga in detalii minime destul de ok. placa video cam slabuta dar nu-i prea rea, este peste Intel HD Graphics care este un cip integrat in procesor si multe laptopuri (chiar scumpe uneori) le folosesc.

| hp8510p explică:

L-am descarcat si imi merge cu setarile la extra pe 1280x800 si medium pe 1680x1050

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Relativ. Probabil va merge decent cu toate setarile minime.

| Ovysoru a răspuns:

Procesorul si rami sunt buni..placa video asa si asa..cati biti are?