| Ejkoli a întrebat:

De ce nu-mi merg jocurile? Am Adobe Flash Player 9 sau 10, Nero 9 sau 10, nu stiu ce sa mai fac... Dupa un timp dupa ce am instalat un program imi apare in locul respectiv o casuta alba cu ceva albastru deasupra, la screenul de la direct. Si am mai instalat un program, mi s-a intamplat ca si inainte l-am dezinstalet si la instalare imi dadea eroare. Ofer

Răspuns Câştigător
| gabitzza99 a răspuns:

Ma doru eu iti raspund cred ca ai virusi in calculator ca si mie mi sa intampalat trebuie sa til reformatezi calculatorul sau sati bagi antivirus nu stiu incearca una dintre ele da-mi funda ca asa ai scris

1 răspuns:
| mitza_9477 a răspuns:

Intra in daemon tools si instaleaza imaaginea sigur merge sa. nu uiti de funda