| iPhone32523523 a întrebat:

nu imi merge instalat Adobe flash player. nu inteleg de ce. intru pe site-ul official, dau install apoi mi se deschide casuta pentru instalare dar este goala..nu stiu cum sa va fac sa inteletgeti. nu apare nici o linie cu 1% 2 % si asa mai departe. e gri toata casuta. si nu pot sa dau finish cand se termina instalare pentru ca nu imi apare nimic. de ce se intampla asta?

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Ceva iti blocheaza terminarea instalari, sau descarcari! Daca doresti cautama pe skype :adryano2411 si intru la tine in pc si rezolvam treaba