| mihai186199 a întrebat:

Funda! Deci mi-am conectat laptopul la TV, asa incat imaginea care imi apare pe ecran apare si pe TV. Ce trebuie sa fac pentru ca atunci cand de exemplu: trec mouse-ul la dreapta, sa-mi apara de pe un ecran pe altul? Si la fel si cu ferestrele, sa le pot trece de pe un ecran pe celalalt. Mersi din avans!

1 răspuns:
| Rau1Alberto a răspuns:

Salut Mihai,
Eu am fost in piata, si am cumparat un cablu care are mufa ca si la monitor.
Adica 2 mufe la fel: http://www.vitacom.ro/......le-195.jpg
Dupa ce le conectezi, setezi televizoru la " PC sau celelalte"
Dupa ce ai facut asta, imaginea iti va aparea pe ecran. Daca nu ti se va vedea bine, intra in la setarile de la placa video si acolo vei avea "TV" unde o vei putea seta.
Succes!