| FallingLeaves a întrebat:

(Funda)
Hey happy
Imi puteti recomanda niste jocuri "Hidden Object" de la Big Fish Games?

P.S.: As dori ca jocurile sa fie printre cele cu cea mai frumoasa si deosebita grafica si cu povesti interesante.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Poti sa le incerci pe primele 10 din topul lor. Sunt super toate!~
http://www.bigfishgames.com/download-games/genres/15/hidden-object.html

| FallingLeaves explică (pentru Amilik):

Multumesc, dar asta stiam si eu sa caut. Voiam sa stiu daca sunt unele care nu par asa ok dar pe care le-ati jucat voi si sunt, de fapt, foarte tari!