| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Hey TPU! Exista vreun cod sau vreun loc de unde pot face rost de Minigun (Arma aceea care da cu gloante foarte repede) in GTA San Andreas? Sau o primesc la sfarsitul unei misiuni?

(Minigun-ul nu se gaseste prin armele acelea din chat-urile: LXGIWYL, KJKSZPJ, UZUMYMW big grin)

Răspuns Câştigător
| sNkMihai a răspuns:

Sau scrie pe net ultimate cheat gta sa v.1 Si le bagi in cleo daca stii big grin pentru cleo scrii pe net cleo gta sa si il descarci pe ala 4 si il instalezi in gta sa. pentru ultimate cheat in joc apesi Ctrl + c.

| anonim_4396 explică (pentru sNkMihai):

Si pe romana imi zici te rog? laughing)) Nu am inteles aproape nimic?! Ce e cu ultimate chatu si cu cleo? laughing

| sNkMihai a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci... Scrii pe google cleo sa Download il descarci apoi il instalezi in folderul tau cu gta san andreas apoi scrii pe google ultimate cheat cleo download il descarci si intri folderul cu gta sa acolo este instalat cleo de catre tine intri in folderul cleo si bagi acolo alea de la ultimatecheat.cs sau ceva de genu apoi intri in joc apesi ctrl+c amandoua si iti apare o lista cu coduri cu arme rpg minigun tot.

| anonim_4396 explică (pentru sNkMihai):

Prea complicat... straight face Nu poti face tu asta pentru mine te rog? big grin Si imi dai codul pentru minigun? big grin Iti dau nu numai funda, ci si voturi bune big grin

6 răspunsuri:
| SuciuGabi1955 a răspuns:

La o caldire in constructii pe acoperis este minigun da trebuie sa debochezi un oras

| anonim_4396 explică (pentru SuciuGabi1955):

Nu trebuie neaparat deblocat acel oras big grin Am vreo 45 de misiuni facute, si nu am Las Venturas deblocat big grin Dar am cautat pe youtube si am gasit unele locuri unde se ascunde minigun-ul big grin Oricum, scuze dar nu iti pot da tie funda, cel de dinainte ta s-a chinuit sa raspunda mai mult putin, si oricum am aflat de minigun de pe youtube, inainte sa imi zici tu big grin O sa i-o dau lui, imi pare rau. Multumesc oricum si tie happy

| SuciuGabi1955 a răspuns (pentru anonim_4396):

No problema amigo