| Lilvayctor a întrebat:

Funda! Salut eu sunt fanul jocului Angry Birds si vreau sa-mi i-au un telefon ..intrebarea mea este merge angry birds la Nokia C3-00?

Răspuns Câştigător
| Nokturne a răspuns:

Nu. Angry Birds este, de obicei, preinstalat doar pe telefoane Samsung, Huawei şi pe iPhone. Însă, dacă tot e Nokia, poţi intra pe Ovi Nokia şi, poate, îl poţi descărca.
Pe de altă parte, jocul merge doar pe telefoane cu touch-screen, cred. Şi, din câte ştiu eu, Nokia C3 e cu tastatură QWERTY.

1 răspuns:
| RaduCilaa a răspuns:

Merge pentru ca eu am jocul pe telefonul meu.Adica C3.