| SkyZ0 a întrebat:

Buna acum 2 zile am cumparat un telefon nou Nokia 306 ASHA si vreau si eu angry birds pentru el de unde pot sa il downloadez?
Cine mai are Nokia 306 sa imi dea un pm cu id am mai multe intrebari! dau funda

6 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Pe Nokia ovi store

http://store.ovi.com/......ent/101643

\fa-ti-cont la ei sunt foarte multe aplicatii

personal prefer shazam si yahoo messenger youtube si emoze

| Zanatare a răspuns:

Eu nu am Nokia..., dar am si eu telefon cu touch. Cauta la meniu Android Market sau Google play. Dupa, la search, scrie numele jocului/aplicatiei/altele pe care vrei sa il cauti. Apoi cauta in lista care apare, numele, si fi sigur/a ca e gratuit. O sa vezi scris in coltul dreapta-jos, cu verde, pretul, sau, Gratuite. Dar, daca nu ai Android sau Google, nu vei putea sa downloadezi. Cel putin, din cate stiu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu are touch screen nu merge. Daca are bagi in app store si cauti angry birds.

| Lariii99 a răspuns:

Buna! happy
Daca ai Nokia Asha 306, nu iti poti pune jocul Angry Birds sau Fruit Ninja de exemplu deoarece telefonul NU are Android.
Telefoanele Nokia nu au Android, ci Symbian si mai nou Windows 8.
Deci, nu ai nicio posibilitate sa iti pui jocuri care sunt disponibile DOAR pentru Android.

Sper ca te-am ajutat.
Funda? puppy dog eyes

| robert0802004 a răspuns:

Eu nu cred ca poti lua angry birds pe Nokia dar sunt 100% ca la cele ca Samsung merge sa downloadezi

| Donboo a răspuns:

De pe mobile9.Eu am Samsung Galaxy Note dar mai iau si de acolo jocuri.Il gasesti