| naoko a întrebat:

Buna am Nokia 5250,si vreau sa bag aplicatia Angry birds,dar nu stiu cum.Am internet pe calculator si pe telefon si am si ovi pe computer,deci ziceti-mi .Funsa!Nota va roog!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Daca ai internet pe telefon atunci intra de pe telefon pe m.mobile9.com alege Nokia 5250 si scrie angry birds!
Acolo ar trebui sa gasesti
de asemenea daca nu gasesti, incearca si pentru Nokia 5530 xm si Nokia 5800 ...sunt destul de asemanatoare

| naoko explică (pentru Apache):

Baaaaaa! am spus de pe pc pe telefon
si spune frumos ca sa descarc de pe siteul cutare, sa fac cutare, in telefon sa apas pe cutare.

| Apache a răspuns (pentru naoko):

...iti convine bine, nu iti convine mai bine
din cate vad sunt singurul care a incercat sa te ajute...deci bafta la cautat dudawinking