| showtine a întrebat:

[FUNDA] Salut TPU!, Folosesc Mozila Firefox, si nu stiu de ce, cand ma loghez pe anumite pagini, imi apar reclame inutile, care-mi strica complet viziunea.
Ma-ti putea ajuta sa scap de acele pagin (paginile nu sunt de la site-ul oficial + ca mai demnult nu-mi facea asa)

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,asa mai patesc si eu..nu ai ce sa le faci,, incearca sa il reinstalezi poate nu o sa mai arate, sau daca nu incearca internet chroome.

| TheAlexCrt a răspuns:

Foloseste un Addon numit AD-Blocker, il descarci de la "Suplimente" din setari happy

| showtine explică (pentru TheAlexCrt):

Nu am reusit sa-l gasesc, imi poti spune mai detalia?