| RanD0M a întrebat:

Salut,am mozila firefox si de cateva zile in apar pe ecran diferite reclame si scrie "ads by info" nu-mi apar la paginile yutube, facebook.
Ma puteti ajuta sa nu-mi mai apara?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna. Instaleaza-ti adblock si o sa scapi de reclame. O zi buna.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Adblock plus e o aplicatie pentru browsere, care blocheaza reclamele si usureaza navigarea pe site. Instaleaza-l de pe sursele sigure: site-ul oficial, sau al browserelor, la sectiunea "Addons". Bafta!