| AlexAndrei96 a întrebat:

FUNDA! Salut TPU. Stiti cumva vreun mod parkour pentru SAMP, prin care ma pot da peste cap, urca pe cladiri, si face tot felul de smecherii? Asi vrea sa nu-mi schimbe skin-urile. Amgasit un mod fain, care tine armele mari pe spate, merge tare, se urca foarte tare pe pereti, si face ce am mentionat mai sus, doar ca imi inlocuieste mie skinurile pe care le-am pus. Si un link va rog. Multumesc!

2 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Pune mana si invata, lasa SAMP-u. Iesi afara si alearga dupa minge copchil tampit! Ai 18 ani si te joci SAMP,, virgin prost si lent ce esti laughing Laba si atat sti!

| AlexAndrei96 explică (pentru uninvited66):

Aaaa..cine a zis ca am 18 ani? Am 14. 2 la mana. Este vreo problema ca stau pe SAMP sau pe PS4 cand e o caldura de mori afara? Nu sunt obsedat, stai calmwinking. Inafara de Strand si mare nu prea mai am ce face. Iesirile in oras au devenit deja prea plictisitoare. Daca nu ai un raspuns, de ce mai comentezi? Eu cred ca daca in clasa a 7-a am iesit cu premiul 2 cu media 9, 79 merit si eu sa stau sa ma joc pe laptop sau pe PS, nu-i asa?