| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA SI VOT Va rog mult raspundeti cat de repede puteti cum scap de proxy am intrat pe un server de minecraft si zice sa imi resetez routerul ca sa scap de el dar nu stiu cum. spuneti-mi voi repede va rog cum scap de proxy sau cum imi resetez routerul va rog mult REPEDE FUNDA SI VOT

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca pe spatele routerului ai un buton sau o gaura mica pe care scrie RESET. Daca e o gaura mica, baga o scobitoare acolo si tine apasat 5-10 secunde.
Apoi intra in Control panel >Rețea și internet > Opțiuni internet > Complex >Setări HTTP1.1 > aici bifeaza -> se utilizează Http1.1 si debifeaza restul ce e cu proxy.