| Roscataaa a întrebat:

Funda urgenttt! Buna, va rog mult de tot sa imi raspundeti la o intrebare! Ma joc the sims social pe facebook si as vrea sa stiu de ce nu pot trimite lucruri din casa mea, altui vecin? sau se poate trimite? cum?

1 răspuns:
| CiciFagaras a răspuns:

Nu nu poti trimte din casa ta dar vezi ca undeva la bara de sus de la joc scrie Play si tot pe acolo trebuie sa scrie si Send Gift sau ceva de genul.Si dai click Si iti da cadouricare le poti trimite. Sper ca ti-am fost de ajutor.