| pzh2000 a întrebat:

Intrebare legata de facebook: As vrea sa stiu daca in momentul in care ii trimiti altui utilizator un mesaj dar acesta nu este in lista ta de prieteni, el poate primi/vedea/citi mesajul?(ma refer la casuta "trimite un mesaj" de sub perete). Poate seta el in asa fel incat sa nu poata primi mesaje? va multumesc!

1 răspuns:
| bbydeea317 a răspuns:

Utilizatorul pe care nu il ai in lista de prieteni la facebook primeste mesajul tau in casuta numita Spam.