| alexuck a întrebat:

Funda.Va rog sa-mi spuneti cum imi confirm e-mailul la happy studio va rog vreau un cont si nu merge sa ma joc ca nu am adresa confirmata trebuie sa intru pe yahoo mail?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci asa:
1.Iti faci cont.
2.Trebuie sa iti confirmi email-ul astfel:
Trebuie sa ai cont pe Yahoo Mail.
O sa iti apara un mesaj cu numele-Happy Studio.O sa iti apara un link pe culoare albastra.Dai click pe el si ai terminat.Te poti juca. Fundita?

1 răspuns:
| Trynda a răspuns:

Pai intri pe mail si cauti in Inbox sau in Spam mail-ul de la happy studio. Dai click pe el si ai un link lung acolo(link direct catre confirmare) si ti-ai activat contul. big grin