| fcsb32 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa trimit un pm si trebuie sa imi confirm adresa de e-mail. Imi vine mailul de confirmare, dau click pe linkul acela si scrie "e-mailul a fost verificat" sau asa ceva. Apoi incerc sa trimit mesaj si povestea se repeta. Trebuie iar sa confirm adresa de e-mail. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Trimite un mail la contact cu problema ta.Mai era cineva cu aceasta problema si si-a rezolvat-o, facand ce ti-am spus mai sus.happy

| cby a răspuns:

Pai mai da ceva detalii. De exemplu unde, pe ce site webmail sau ce o fi vrei sa trimiti pm (personal message?!?). Cred ca reiterezi unul si acelasi pas de confirmare, dar nu-mi dau seama exact unde si ce vrei sa faci.