| BoykaAlexandru a întrebat:

Funda+Vot! Imi da si mie cineva un server de World Of Warcraft
foarte usor! cu rate ffmari! sa cresti usor sa faci lvl maxim usor si bani, itm usor! Funda+Vot!
Scz ca am pus aici intrebarea dar aici e mai populat!
happyMultumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva la Dragoste si sex.

| chazz a răspuns:

Daca vrei un server privat pvp fun cauta pe google eternal wow.

| Ion_Ionut_1996 a răspuns:

Lasa jocurile online nu este nici un folos din ele numai timp pierdut am jucam si eu 2 ani si am inteles ca nu este nici are nici un sens mai bine in veata reala te faci mai puternic dar in lumea virtuala nu e folos serverul se poate inchide mine si nu te alegi cu nimic! Lasa Jocurile Online si du-te la discoteca cu prietenii e mai bine! happy

| Ion_Ionut_1996 a răspuns:

Scuze am gresit un pic textul happy