| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Ziceti un joc cu gameplay rapid adica in joc fugi repede nu trece o juma de ora pana traversezi orasu(sau map1) etc (depinde de joc) un joc in care sa fugi normal ---un joc online nu single player si nu gen cs. ci din ala cu lvl, caractere, skilluri etc. PLEASE! ca nu gasesc nimic

Răspuns Câştigător
| NightFurry a răspuns:

Sau daca vrei un joc cu iteme bla bla si sa vezi cum prinde viata o betoniera laughing incearca Hard Reset laughing

2 răspunsuri:
| NightFurry a răspuns:

Ia incearca Portal 2 sa vezi ce-ti pune acel joc mintea la contributie happy daca te intereseaza desigurhappy Daca ai pc mai performant incearca si deus ex human revolution e un joc cu upgrade si toate cele si F3AR 3 nu stiu daca te tine inima. sper ca am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat