| MaRyN13 a întrebat:

Fundaa! Buna TPU.mi-am achizitionat o placa video ati hd5450 si am pus-o in pc is slotul pci iar cand deschid calculatorul mi se vede ecranul negru si nu merge..eu mai am o placa video integrata si cand conectez monitorul la aia merge.ce e de facut? va rog ajutati.ma?

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Poate nu e compatibila cu sursele tale.

| MaRyN13 explică (pentru Klaudiu214):

E compatibila ca am citit pe net..eu cred ca ar trebui dezactivata placa incorporata.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru MaRyN13):

Du-te la un magazin unde se schimba windows-urii pe pc. piese etc si iti pun aia exact