| kar1GaNNN a întrebat:

FundaaAAA!
Hei TPU am o problema.
- Aseara am luat ban pe forumul www.cs16.ro si as vrea sa stiu daca se mai poate scoate banu sa revin la normal cu contul ca nu mai pot face nimic.
Dau funda + vot.

7 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Normal ca se poate. trimite msg unu administrator. daca nu perge de pe acel cont fa altu.

| kar1GaNNN explică (pentru zahy):

Deci e problema ca eu pe contul ala aveam foarte multe postari 570 si vreo 200 like-uri. Dar am intrebat pe unu si i-am zis ca nu mai pot intra pe forum si cred ca am ban si mi-a raspuns ca " Asta e alta treaba " straight face
Nu cunosti vreun administrator care sa ma rezolva iti dau vot + funda.

| zahy a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu cunosc si nici nu am nevoie de vot funda. eu vreau doar sa ajut. trebuie neaparat sa iei legatura cu un administrator. sau vezi poate are mail pe forum si ii trimit un mail.

| kar1GaNNN explică (pentru zahy):

Au doar skype, steam si id.

| zahy a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ok scrie pe privat si iti dau un cont de steam

| kar1GaNNN explică (pentru zahy):

Nu pot frate is membru junior pana maine.

| kar1GaNNN explică (pentru zahy):

Fr3ssH^ am nume pe forumu www.cs16.ro, si as vrea unban dar nu gasesc un administrator care sa vrea sa imi dea unban, te rog frate nu ma poti rezolva?