| MissDelevingne a întrebat:

INTRATI!
Am pe cineva care vrea sa-si stearga contul de facebook pentru ca are problema. cu parola, nu o mai stie. Dar daca nu poate intra sa isi poata seta optiunea aceea, atunci cum mai poate?
Vrea sa-l stearga si sa-si faca altul deoarece nu mai isi stie parola.De cand si-a schimbat-o, nu-i mai intra si vrea sa-si faca altul.
Dar trebuie sa-l stearga pe asta.
FUNDAAAAA

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa dea la optiunea (ai uitat parola si i-o trimite la posta electronica) apoi cand o afla nu are de ce sa isi stearga contul.