| anonim_4396 a întrebat:

Fundita! La counter strike(offline-adica cu botzi) cum poti sa faci ca teroristii sa fie zombie si ct sa fie supravietuitori? Dati-mi linkul sa ceva ca nu stiu ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| Radu3333 a răspuns:

Salut.Poti face in felul urmator scrii pe google "cs 1.6 zombie plague gata facut" il descarci si dupa cauti modul"dotd/dawn of the dead" acolo trebuie sa cauti la addons fisierul addons de acolo copiezi podbot in addons la serverul tau de cs. Dupa cauti un tutorial pentru podbot si te poti juca.(Poti juca si fara net)

| anonim_4396 explică (pentru Radu3333):

Nu m-am prins da tot iti dau funda ca ai scris mult :d

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Se poate face, dar nu stiu cat de bine pot botii sa joace zm, daca stiu sa joacelaughing.

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Nu ai cum. Daca vrei sa joci zm, joaca pe niste sv.OFF-Line nu ai cum. Fundabatting eyelashes)?

| robert003 a răspuns:

Imposibil daca vrei intra pe zm.freakz.ro bft!