| TntMan a întrebat:

Fundita. Salut imi ziceti si mie niste jocuri cu oameni si monstri da sa nu fie de groaza si nici sa fie cu grafica buna sa fie asa de 2 gb ram grafica

7 răspunsuri:
| adrian50 a răspuns:

Hammermt2.servegame.com

| VideoGame a răspuns:

Auzi la asta s anul fie cu grafica buna sa fie asa...de vreo 2 gbhappy Pai sunt ceva jocuri dar nu stiu neaparat daca iti merg depinde de sistemul tau
Call of duty
Assasin Creed
Assasin Creed2
Runes of magic
Cabal

| Binelu a răspuns:

Copil fara minte.

| TntMan explică (pentru Binelu):

De parca tu ai...

| Binelu a răspuns (pentru TntMan):

Si nici sa fie cu grafica buna sa fie asa de 2 gb ram grafica.Tu gandesti cand scrii ceva?

| TntMan explică (pentru Binelu):

Ma... U ti-ai facut cont pe TPU ca sa ii enervezi pe altii? Du-te in... Daca cineva nu stie ceva inseamna ca trebuie sa ii zici copil fara minte? Da-te dracu si impusca-te

| DooKid a răspuns:

Eu am 2gb pe ram si nu am dat de vreun joc care sa imi faca probleme asa ca...