| JuL a întrebat:

Gameplay Aion este si in limba romana? Nu ma refer la servere private. M-am plictisit am jucat metin2( o porcarie), Lague of legends, 4story.Nu stiu ce sa ma joc... un joc bun in romana, FUNDA!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol.
In romana (daca nu punem la socoteala privatele) poti sa joci doar metin2, 4story si League of Legends, iar, asa cum ai afirmat chiar tu, acestea sunt niste porcarii.
Eu iti sugerez sa inveti niste engleza daca vrei sa profiti de jocuri mai faine...
FUNDA?

| ThEEmperoR a răspuns:

Incearca dekaron.

| JuL explică:

Eu zic in romana

| JuL explică:

Stiu engleza dar vreau sa ma distrez alaturi de romanii

| Mihai929 a răspuns (pentru JuL):

PE aion sunt si cativa Romania

| Ranger_Caliopy_1994 a răspuns:

Grup pentru playeri romani
https://www.facebook.com/groups/704166926301050/

Acest grup a fost creat ca o comunitate pentru playerii veterani in Aion si care joaca ( sau vor sa joace ) pe serverul Just Aion!
Scopul principal al comunitatii este rankarea unei legiuni PVP formata numai din romani si participarea zilnica la siege-uri.
(nu da click daca esti incepator)