| FloFlo888 a întrebat:

Pentru cei care joaca metin2 ( servere private ), vreau si eu daca se poate un metin2 privat la fel ca vechiu metin2 oriental ( dupa parerea mea cel mai tare ). Adica sa fie in romana sa se creasca repede >- din ce in ce mai greu si sa poti face itemele cu perle( din scoici ). Eh cei care lau jucat stiu la ce ma refer, nu prea cred ca mai exista unul cum era oriental. Multumesc!

3 răspunsuri:
| anonymous2666 a răspuns:

Salut. Eu joc Metin2TIM, mi se pare cel mai bun metin pvp. Si cam indeplinesc in el conditiile pe care le-ai pus. Level maxim 99 am cont de 95 :X:X. FUNDA?

| FloFlo888 explică (pentru anonymous2666):

Nu vreau TIM, mersi oricum ca ai incercat sa ma ajuti big grin

| anonymous2666 a răspuns (pentru FloFlo888):

Ok,alegerea ta. N-ai pentru ce happy