| Smile_7775 a întrebat:

GameRanger: Flash player needs update! Acum o saptamana imi mergea perfect, iar ieri cand vreau sa intru imi apare acea eroare..am reinstalat Adobe flash player de cateva ori, la fel si programul..si tot asa imi aparesad Cum as putea rezolva aceasta problema? Va rog sa ma ajutatihappy Dau Fundita big grin

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Salut,
Trebuie sa instalezi si Flash Active-X. Odata ce reinstalezi Flash Player-ul, este o optiune cu flash active sau ceva de genul, nu stiu sigur.

| Smile_7775 explică (pentru Slavian):

Am instalat....si tot asa aparestraight face alta idee?