| Smile_7775 a întrebat:

GameRanger: Flash player needs update! Acum o saptamana imi mergea perfect, iar ieri cand vreau sa intru imi apare acea eroare..am reinstalat Adobe flash player de cateva ori, la fel si programul..si tot asa imi aparesad Cum as putea rezolva aceasta problema? Va rog sa ma ajutati! Dau Fundita!

1 răspuns:
| muhyool a răspuns:

Aia pe care tu o numesti eroare de fapt nu este eroare, iti cere doar sa instalezi updatele de la GameRanger.Le instalezi si gata.