| DiaconescuSorin a întrebat:

! Google Chrome!
Imi poate explica cineva de ce nu imi merge sa instalez Google Chrome? si sa ma ajute sa rezolv asta. Cand vreau sa il instalez (l-am instalat si l-am dezinstalat de mai multe ori), imi spune ca este deja instalat pe PC-ul meu, dar eu nu l-am mai gasit nicaieri, nici in programe instalate, nici in (Chappy unde il aveam instalat, nicaieri. Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste RevoUninstallerPRO, sterge orice urma a programului cautat de tine din PC. E foarte folositor.