| lorena1gianinak a întrebat:

Grüße TPU! Am o nelamurire: eu joc League of Legends de ceva timp si am si PBE(public Beta eveniments). Problema e cu Riot points. Ar fi trebuit sa primesc de cand lumea RP-uri noi, tin minte ca baga 8000 in fiecare saptamana, dar eu am ramas la 70 de aproape o luna crying. Stiti ce ar putea fi? ps sunt la level 32. Ce as putea face sa remediez problema?

1 răspuns:
| Aodi a răspuns:

Au zis ca este o problema de la ei, skinurile si campioni ii poti cumpara cu 1 BE