| V1OoL a întrebat:

Hai salut, am o problema foarte mare, deci mie imi mergea greu gta-ul, pe sa-mp si am sters gta san andreas user files apoi nu imi mai mergea sa intru in el, intra putin era ecranu negru si iesea dintr-o data, l-am sters complet din pc cu un program bun, si cand l-am instalat iar tot la fel, nu stiu ce sa ii mai fac, eu inainte bagasem cateva moduri si de aia imi mergea greu, va rog sa ma ajutati daca stiti, sincer nu stiu ce sa ii mai fac. Va multumesc.

1 răspuns:
| MasterXXL a răspuns:

Zi ce sistem ai? ...Si nu mai sterge jocurile cu programe bune ca de aia exista My computer Uninstall Or Change A Program