| Razzvan5444006644 a întrebat:

Hai salut.deci am vazut ca pe steam forza horizon 5 e gratis pentru doua zile, imi poate spune cineva daca iti ramane pana la urma permanent sau il instalez degeaba

11 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Dupa ce il instalezi va ramane in contul tau pentru totdeauna! Daca pierzi acel cont, pierzi si jocul acela dar si toate jocurile din acel cont chiar daca sunt cumparate! Deci cei care reusesc sa-l descarce in acest timp au facut rost de un joc gratis!

| AgentTorque a răspuns (pentru lpavel):

Ramane in cont dar nu il mai poate juca ca trebuie cumparat dupa

| lpavel a răspuns (pentru AgentTorque):

In EA cu NFS nu a fost asa! Si pe multe alte platforme nu a fost asa, jocul odata descarcat este al tau! Am cateva jocuri obtinute asa dar nu pe steam binenteles, vom vedea daca ai avut dreptate...

| AgentTorque a răspuns (pentru lpavel):

Https://store.steampowered.com/app/1551360/Forza_Horizon_5/

Play Forza Horizon 5
Play for free! Ends in 1 day and 22 hours

https://steamdb.info/upcoming/free/
^acest site iti zice ce jocuri sunt free permanent sau free weekend

| lpavel a răspuns (pentru AgentTorque):

Deci cum ziceai, ramane in cont dar nu se mai poate juca? laughing Afla ca n-ai avut dreptate ca inca se poate juca si a expirat acel timp! Sper ca n-a ascultat nimeni de tine ca ia-i cam dus in eroare...

| AgentTorque a răspuns (pentru lpavel):

Ai tu dovada ca a mers dupa ce a expirat acel timp?

| lpavel a răspuns (pentru AgentTorque):

Ieri a mai mers, n-are rost sa mint, dar acum cand sa-l mai pornesc: Achizitioneaza, cica laughing am dezinstalat jocul si steam-ul cu tot! laughing Pe Origin am vreo 3 jocuri obtinute asa gratuit si pe alte platforme, ma *** in el de steam laughing Mda, pana la urma se pare ca tu ai avut dreptate...

| AgentTorque a răspuns (pentru lpavel):

Dap
Mai bine il dadea moca permanent si crestea pretul la tot

| AgentTorque a răspuns (pentru AgentTorque):

Ma refer la masini si dlc-uri

| lpavel a răspuns (pentru AgentTorque):

Nici asa nu e bine! daca EA poate sa dea DLC-ri si masini gratuite atunci steam de ce nu poate? La NFS Unbound e al 4-lea DLC de cand a iesit + o gramada de masini moca, adica imediat dupa DLC apare si masina noua in garajul tau... Concluzie: NFS Nota 10+ Forza Horizon 5: 1 cu indulcenta!

| AgentTorque a răspuns (pentru lpavel):

Posibil ca EA are mai multi bani decat steam