| lorena1gianinak a întrebat:

Hallo alle zusammen! Stiu ca pun des intrebari despre calculatoare,internet si asa.Dar, stiti cum sunt batranii si tehnologia)).Eu am un calculator LG.Nu imi aduc aminte bine anul cand l-am cumparat dar cred ca are 4 ani.Pana acum 2 sau 3 ani am folosit internet prin fibra, adica nu aveam router.De la un timp atunci cand il deschind se aude de parca as folosi centrala nucleara. Exagerez evident dar se aude un bazait sacaitor care dupa un timp se opreste.Bazaitul provine din unitate. Daca sunt pe YouTube, videoclipul care ruleaza in momentul acela are probleme.Insemnand ca sunetul "merge cu incetinitorul" si exact la fel daca incerc sa pun pe pauza sau sa schimb alt videoclip.In general merge cam greu.Sa fie calculatorul de vina sau sa fie viteza internetului? Eu am dat vina ba pe una, ba pe alta dar nu am rezolvat nimic.Atunci cand il deschid si intru pe Chrome sau chiar daca nu intru tot trebuie sa astept putin sa se "trezeasca" fiindca pagina nu imi raspunde.Care e problema cu calculatorul? Este ceva grav?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă să vezi ce fac ventilatoarele in timpul ăsta