| Summer Memories a întrebat:

Heiiiii, calculatorul meu a luat-o razna crying. Nu stiu din ce cauza, dar daca intru pe orice video sau pe orice joc de pe internet nu se aude nimic, adica e ca si cum n-as avea boxele conectate, dar daca pun muzica din calculator se aude perfectstraight face. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca sa vezi chiar in bara de start, langa ceas este Volume Control, vezi sa nu ai ceva bifat pe Mute.

| User a răspuns:

Reinstaleaza driverele.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nimic prefate ca nu ai boxe! sau o fi pe mute ( mut ) si nu ti-ai dat seama laughing

| 12345ok a răspuns:

Sau reinstaleaza placa audiowinking
daca nu merge tii s-a ars placa audio

| 12345ok a răspuns:

Reinstaleaza placa audio
daca nu merge tii s-a ars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa windosul

| mindonfire a răspuns:

Formateaza calculatoru' tongue