| LoryDelia a întrebat:

Hallu` puppy dog eyes, Imi puteti da exemple de jocuri asemanatoare cu lady popular, imvu, stardoll, sau metin? Fundita maree maree

4 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Silkroad poti sa iti iei catel maimuta iepuras cal camila de toate si poti sa te faci chinez sau european poti sa ai ff multe skiluri e super sau daca vr lol am auzit de el si mi-a aratat un prieten e super! apucate de silkroad poti sa iti iei mai multe

| TheFeeye a răspuns:

Wonderland este gen Metin.

| Lupu_Petru_Viorel_1990 a răspuns:

Daca ti-a placut metin si stii ceva engleza joaca world of warcraft e cel mai popular joc online, poti juca gratis pe wow.freakz.ro

| remus3 a răspuns:

Sims
funda