| xBebee a întrebat:

Heii TPU. Chiar nu stiu ce sa mai fac, ma plictisesc de moarte si tot caut jocuri [sunt fata] gen - Lady popular, Stardoll, IMVU, Metin.
Ma puteti ajuta. Ce sa joc?

Cel mai interesant joc primeste FUNDITA mare mare mare

Răspuns Câştigător
| tsunami11 a răspuns:

Poti juca Vindictus iti pot da un cont cu lvl 50.Mai este apb reloaded e bun jocul.Mai sunt jocuri bune mmofps Project Blackout,Shadow compnay, Artic combat, Repulse, Combat Attack, Planet side2. Funda!

11 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Incearca jocurile de pe facebook, gen: it girl, mall world, fashion designer, the sims social, happy pets.

| xBebee explică (pentru TestPetrut):

M-am plictisit si de acelea.

| TestPetrut a răspuns (pentru xBebee):

Atunci ..sims 2 sau sims 3 :X

| LolaLollita a răspuns:

Incearca altul: http://www.popmundo.com/

| xBebee explică (pentru LolaLollita):

Daca imi spui cum se joaca totul e ok.

| LolaLollita a răspuns (pentru xBebee):

L-am jucat acum cativa ani. Iti faci cont. In principiu, ti se explica la toti pasii cum se joaca big grin

| FastAndFurious a răspuns:

Bai mai fa si altceva. Te prostesti cu atatea jocuri. Mai vorbeste cu amicii, uita-te la un film, iesi afara din casa.

| xBebee explică (pentru FastAndFurious):

Mda... daca zici tu. Eu decid ce fac si ce nu.

| FastAndFurious a răspuns (pentru xBebee):

Da, dar ai cerut pareri. Fa o prajitura daca esti fata. Ia-o ca pe un joc.

| xBebee explică (pentru FastAndFurious):

Am facut destule pentru craciun.Dar mersi de sfat

| xVladXD a răspuns:

Daca ai jucat Metin 2 poti sa incerci fara probleme Aion. Este free to playwinking