| OnYxXx a întrebat:

Hayy aceasta intrebare este adresata jucatorilor profi de metin2.ro.In special cei de pe aries albastru. Daca aveti cumva itm bune sau blesuri si n-aveti ce face cu ele pm me plz pe metin sunt ale3cx j ID de mess angelalex61 mersi ast raspuns

2 răspunsuri:
| BodyFleci a răspuns:

N-o sa-ti dea nimeni... Cine ar fi atat de fraier, dupa cat a muncit sa vina unu sa ii ceara, care sta la cersit gen tu laughing si el sa zica da hai sa iti dau ca eu sunt prostu tau. laughing