| Cuniska a întrebat:

Heei. Asa o chestie: desi am iesit de pe facebook, pe chat ma arata in continuu online. Stie cineva de ce se intampla asta? mentionez ca nu sunt conectata de pe alte dispozitive sau chestii din astea. Heeeelp!

Răspuns Câştigător
| Galan_Alexandru_1993 a răspuns:

Incearca astfel:intra pe facebook deconecteaza-te de pe facebook si conecteazate cu contul tau

3 răspunsuri:
| Beevalley_Rebecca_1998 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Daca ai fost conectata pe telefon si dupa aceea te-ai deconectat o sa te arate tot online pentru ca nu ai dezactivat chatul. Depinde ce telefon ai, ca sa poti sa iti dezactivezi chatul, daca nu, fa de pe PC.

| Cuniska explică (pentru Beevalley_Rebecca_1998):

Da cum sa dezactivez chatul de pe telefon?

| Beevalley_Rebecca_1998 a răspuns (pentru Cuniska):

Ce telefon ai?