| iPicka a întrebat:

Heeiwinking.Cum pot sterge carcacterul din Metin2 Lunaris-Online. Ca imi apare Vous ne pouves pas effacer ce personnage. Uni zic sa scriu codu care l-am scrius atunci cand mi-am facut contul. Unde scriu codu laughingDau

2 răspunsuri:
| Edy0Edy a răspuns:

Pai intra pe site-ul cu Metin-ul, baga numele si parola, dai login, si dai la datele utilizatorului si poate iti apare sa schimbi parola, numele si pe acolo gasesti si sa afli codul de stergere al caracterelor

| kojikiro a răspuns:

Dau cont de metin2 lunaris jucatorilor ce au jucat in trecut pe server.Il dau moaca
ADD request_eazy