| antonio_7941 a întrebat:

Buna ma numesc Claudiu am o problema cu metin2 lunaris deci vreau sa donez trimit la 1339 imi da codu il bag codu si apoi nu-mi apare nimica daca am primit Luna sau nu adica monedele dragon trebuie sa astept sau nu?

Răspuns Câştigător
| ღAgentღRozღIoanaღ a răspuns:

Sorry dar nu donez pe mtine eu am 94 pe Mt2 Lunaris ma cheama Focaa daca ai altfel de intrebari e-mailul meu : lisselatchescu@yahoo.comwinking insa pentru SmileyForMee am fi atent si citeste tot cool : saitul: scrie pe Google : mt2 lunaris si dai enter apoi dai acolo unde scrie LunaRis-Online apoi daca vrei cont :dai pe S`inscrire si completezi tot dai mai in jos ca trebuie sa fie vreo 7 careuri dupa ce ai completat tot dai enter sa nu dai altceva dupa aia daca scrie ceva o propozitie in care se afla SuccesFull e bine ai cont nu trebuie confirmat apoi Downaldul : dai pe Telechargement este dupa S`inscrire si dai pagina mai in jos si acolo trebuie sa scrie intr-un careu rosu Telechargement dai pe el si iti apare unsite de dovnald trebuie sa iti dea ceva acolo doua sau un sait de downalduri pot fi si mai mult de doua dar tu dai MegaUploade si astepti secundele dupa care dai Regular Download dupa aia sti tu dai salvare sau salve si alegi unde sa il salvezi dupacare astepti sa se dscarce si apoi te duci unde ai ales sa se salveze si dai pe setap si dai daca iti apare da sau yes sau si depinde in ce limba e calculatorul tau daca iti apare un chenar cat 3 sfert din ecran si mai multe optiuni l inchizi pe rand si dai click dreapta te setap si undeva trebuie sa scrie extrage aici... dai acolo si astepti s-ar putea sa iti apara sa salvezi iarasi salvezi unde vrei apoi dupa ce s-a terminat incarcarea te duci unde ai salvat dai pe Lunaris-Online si trebuie sa fie printre multe foldare Lunari-online Patcher.exe sau Lunaris-Online.exe amandoua is bune numa nu da pe altceva intri pe joc o chestie s-ar putea ca atunci cand alegi ch-ul 2, 3, 4,5, intri pe cont sa iti dispara metinul dar nu te speria te duci iarasi unde l-ai salvat sti dupa setap la Lunaris-Online sti dai Lunaris-online.exe sau cel cu patcher dai pe unu din ele si intri iarasi si dai pe ch 1 acest ch nu te scoate si te poti juca linistit succes thumbs up wave

2 răspunsuri:
| ooLaviii a răspuns:

Buna! Eu nu te pot ajuta cu problema ta, dar motivul pentru care scriu aici este pentru ca vreau sa ma ajuti(daca vrei tu bineinteles). Deci uite cum sta treaba: Eu as vrea sa downloadez mt2Lunatis dar problema este ca nu gasesc site-ul... sad Daca poti sa imi dai linkul de la pagina acestui joc.ti-as ramane recunoscatoare.Te roog foarte mult sa ma ajuti!happy

| orang23 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema am donat dar nu mi-a dat yang