| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

Heey, care este cel mai rapid mod de a face gems in ourworld?

Răspuns Câştigător
| Syssissy a răspuns:

Superrewards http://web2.ourworld.com/....../ow/sr.jsp

6 răspunsuri:
| Syssissy a răspuns:

Singurul mod in care poti face gemsi este sa iti bagi codurile de facebook, toolbar(saptamanal) si de luna.Un alt mod nu este decat sa cumperi cu bani de pe telefon.Eu stiu foarte bine ca joc de peste un an.sunt lv 110. Daca mai ai nevoie de ceva, intreaba-mawinkingFuna?big grin

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru Syssissy):

Mai poti face si oferte de la partenerii ourworld, insa nu merg toate. Imi poti recomanda care sa le fac, te rog? puppy dog eyes

| Syssissy a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Oferte....in ce sens? cadou sau schimb de itemuri intre voi?

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru Syssissy):

De la partenerii celor care au facut jocul. (superrewards, volum 11 etc)

| Syssissy a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

A.stai putin sa intru in joc sa vad...ca nu mai stiu.Eu am mai comandat de pe telefon.Stai ca iti zic imediat cea mai buna ofertawinking

| Syssissy a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Funda? big grin