| KiddaTeChisaInFrezaBwa a întrebat:

Heey` TPU, am o problema cu jocul "Metin2 ro ", vreau sa ma reapuc pe server. Draco doar ca atunci cand ma loghez imi scrie " Eroare la conectarea la server." tin sa mentionez ca doar pe server. Draco, Volans si Leonis imi apare eroarea asta. straight face Pe restul server. merge sa ma loghez. Am incercat sa-l descarc iar` dar degeaba nu merge. Are cineva vreo idee? Ce trebuie sa fac sa imi mearga?;(

2 răspunsuri:
| airjordan23 a răspuns:

Ti-o furat careva contul sau ai luat ban.

| KiddaTeChisaInFrezaBwa explică (pentru airjordan23):

Nu, nu am luat ban si nici nu mi-a furat contul. happy Cand iei ban scrie " Contul este blocat. ", am rezolvat oricum!