| GivingUp a întrebat:

Heeyy happy
Ca sa pun mai multa mobila si haine pe sims 3 trebuie sa am si expansiunile? Adica nu pot sa am doar sims 3 simplu fara celelalte ca nu imi merg deloc si nu stiu ce sa fac, vreau mai multa mobila.
Cine imi explica cum sta treaba cu luatul mobilei si ale hainelor primeste funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| xForSmile a răspuns:

Cu mobila nici mie nu imi merge, dar cu hainele si frizurile da. Intra de pe net pe TSR si downloadeaza-ti de acolo. Si eu am numai simsul simplu si imi merg hainele si frizurile happy Daca nu intelegi sau nu reusesti, lasa-mi mesaj si iti explic mai detaliat happy Bafta :*

| GivingUp explică (pentru xForSmile):

Aiii mersiii muuulttt de toooot :X :*:*:*:*:*:*:*

1 răspuns: