| ZuZuAleX a întrebat:

Ce iti trebuie ca sa ai la sims mai multe haine, mobila etc?big grin (sims 2)

3 răspunsuri:
| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Multe patchuri happy

| TąNyą a răspuns:

Cauti pe google Mod the sims 2. downloadezi si le bagi in folderu Download de la Sims 2 ( pe care-l gasesti in My Documents ) daca nu vezi folderu Download il faci tu. Daca n-ai inteles cum trebuie sa le bagi da-i p. m si te ajut.

| kitty_9527 a răspuns:

Iti trebuie bani.Sunt 2 obtiunitonguerima este sa castigi banii la munca iar a doua este sa apesi in acelasi timp shift+ctrl+c apoi se scrii pe fondul alb mother lode. Daca vrei sa dispara apasa ecs.Succes!