| Vasy3456790 a întrebat:

Hei, ați reușit careva să treceți misiunea aia la Saints Row The tird - the belgian problem? eu fac aproape tot și când ajung la partea aia în care sare ăla și se prinde de globul ăla sau ce-o fi și cade, apare ăla îl împușc dar doar un pic și după îmi dă un pumn și mor. M-am uitat pe youtube și la ei face altfel au timp să tragă, la mine tot cade în gol și n-am timp să trag? ce să fac? am încercat totul. Vreau un răspuns URGENT!

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,incearca sa faci ce zice asta poate o sa te ajute.:

if you have the pc version of saints row 3 and can't get passed Oleg in the Belgian problem mission, just reduce your game resolution OR go to extras on your cellphone and activate this cheat code " goldengun"... with this cheat code, one shot kills......so even if ur lucky enough to get a shot at Oleg, he'll die and you can continue the game or deactivate the cheat code ( optional)
DACA nu intelegi ceva imi zici.