| Daddyy a întrebat:

Salut..care ma ajuta la misiunea 12 din Saints Row: The Third The Belgian Problem? am trecut aproape tot. dar cand fug si ma agaț de prostia aia trebuie sa ii impusc pe aia... nu ii impusc pe toti si se desprinde aia si cad in jos si se urca ala Bruta aia laughing si nu apuc sa il impusc doar un pic si el imi dă una si cad straight face app. si am lag putin

3 răspunsuri:
| Daddyy explică:

Nu apuc nici sa trag in el... am vazut pe youtube ca aia se invarte nu stiu cum si se opreste
dar la mine nu e asa... tot cade in jos

| GabiHard a răspuns:

Si la mine face asa

| razvan22353453453453 a răspuns:

Ba pretene asa e si la mine da nu-s cum trec de misiunea asta imputita